Çekinmeden Arayın
0537 473 10 12
rt

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Aşk ile bağlama büyüsü, erkeği eve bağlama, kısmeti bağlı olan kişilerin kısmetlerini açma, aşık olunan kişilerin birbirlerine bağlanması, dil bağlama büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü ve kadınlık bağlama büyüsü gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ülkemizde bağlama büyüsü çeşitlerinden en çok aşk ile bağlama ve eve bağlama büyüsü ile kısmeti bağlı kişilerin kısmetlerinin açılması büyüleri tercih edilmektedir.
Aşk büyüsünün etkilerini arttırmak için bağlama büyüsü de yapılmaktadır. Bu sayede aşık olunan kişinin sevgi ve aşk ile bağlanması sağlanmaktadır. Aşk büyüsü ile aşık edilen kişinin sadakat ve sevgi ile bağlanmasını amaçlamaktadır. Ancak bu büyünün de diğer büyülerde olduğu gibi inancı kuvvetli kişilerce yapılması muhakkaktır.
Bununla birlikte yaptıran kişinin de büyünün etki edeceğine karşı olan inancının da olması gerekmektedir. Kafasında herhangi bir soru işaretinin olması büyünün etkisini azaltacaktır. Düşüncelerimizin evrense yansımalar yarattığı konusunda uzmanlar hemfikirlerdir. Bu nedenle düşüncelerimiz ile yaptıklarımızın birbirleri ile aynı paralellikte olması gerekmektedir. Bu nedenle de bağlama büyüsü yaparken bu büyülerin etkinliği konusunda şüpheye düşülmemelidir.
Diğer bir bağlama büyü çeşitlerinden olan dil bağlama büyüsü de kişilerin konuşulmasını istemediğiniz konularda konuşmasını engellemek amacı ile yapılan büyüdür. İnsanların konuşmalarını istemediğiniz konularda dillerinin bağlanmasını sağlayarak o konular hakkında konuşulmasının önüne geçilmesini sağlar.
Erkeklik bağlama büyüsü ise, evli ya da nişanlı ya da sevdiği olan bir erkeğin sevdiğinden, eşinden, nişanlısından başka hiç kimseye cinsel istek ve arzu ile bakmamasını sağlamak için yapılmaktadır. Ülkemizde en çok konuşulan ve uygulanan büyüler arasında yer alan bir bağlama büyü çeşidi olan erkeklik bağlama büyüsü kıskançlıklardan ya da erkekliğine fazla düşkün, gözü dışarıda erkekler için uygulanmaktadır. Erkek bir kadın ile yatağa girmiş olsa bile sonuca ulaşamayacaktır.
Erkeklik bağlama büyüsünde olduğu gibi kadınlık bağlama büyüsü de sevilen ve aşık olunan kadının diğer erkeklere cinsel yönden istek ve arzu ile bakmasını önlemeye yönelik yapılan bağlama büyüsü çeşididir. Gözü dışarıda olan kadınların eşlerine ya da sevdiklerine bağlanması için yapılmaktadır. Hem erkeklik hem de kadınlık bağlama büyüleri kötü niyetli ve cinsel yönden sapkınlık derecesinde olan kişiler için uygulanmalıdır. Eğer sevdiğiniz kişiye erkeklik ya da kadınlık bağlama büyüsü yaparsanız sizi sadece cinsel yönden isteyecek ancak aranızda aşk ya da sevgi olmayacaktır.