Çekinmeden Arayın
0537 473 10 12
rt

Büyü Bozma

Büyü bozma işlemleri, medyumlar tarafından ve bilinçli ve bir o kadar da ciddi uygulamadır. Medyum, büyü bozma işlemi için kendisine başvuran kişilerin üzerinde bulunan büyülerin tespit edilmesi birinci aşamayı teşkil etmektedir. Üzerinde büyü bulunan kişiler medyum tarafından ne tür büyüye maruz kaldığı belirlenir. Büyünün çeşidinin belirlenmesinin ardından da bu büyünün nasıl bozulacağı, büyünün bozma işlemleri için hangi uygulamaların gerçekleştirileceğine karar verilir. Her büyünün bozulması için uygulanması gereken büyü bozma yöntemleri farklıdır ve bu uygulamalar kişiden kişiye de değişiklik göstermektedir. Bu nedenle büyü bozma işleminin başarılı olarak sonuçlanması için yapılan büyünün doğru ve net olarak medyum tarafından tespit edilmesi gerekmektedir.

Ancak bu şekilde net olarak tespit edilen büyülerin bozma işlemleri kesin olarak sonuçlandırılabilmektedir. Büyü bozma işlemleri sırasında uygulanmakta olan çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Büyünün yapılmasının ardından büyü bozma işlemleri oldukça güç olmakla beraber iyi bir medyum tarafından bozulabilmesi mümkün olabilmektedir. Büyü bozma işlemleri oldukça zor ve titizlik isteyen uygulamalar arasında yer almaktadır. Büyü bozma işlemleri için uygulanan yöntemler arasında daire yöntemi en çok tercih edilen ve yağılan pek çok büyünün kesin olarak ve kısa süre içerisinde bozulmasını sağlayan büyü bozma yöntemlerinden birisidir. Daire yöntemi büyü bozma işleminde büyü yapılan kişi rahmanlar ile arındırılarak yapılan büyüden kurtulması sağlanmaktadır.

Uygulaması yapılan büyü bozma yöntemleri arasında, taşıma ile büyü bozma uygulaması, yıkama ile içme ile büyü bozma uygulaması, dua ve okuma ile büyü bozma, serpmeler aracılığı ile büyü bozma uygulamaları, tütsü kullanılarak büyü bozma uygulaması, ruhaniler ile bozma, gömme ve asma ile büyü bozma uygulaması, hacamatlar ile büyü bozma uygulamaları en çok bilinen ve en çok uygulanan büyü bozma yöntemleri arasında yer almaktadır. Kişinin kendisine büyü yapılıp yapılmadığını anlayabileceği mümkün olmakla birlikte eğer kişi kendisine büyü yapıldığından şüphe duyuyor ise bu konuda uzman bir medyuma da başvurarak yardım alabilmesi mümkündür. Alanında uzman ve kaliteli bir medyum kişiye büyü yapılıp yapılmadığını anlayabileceği gibi ne tür bir büyünün de yapıldığını kısa bir çalışma sonrasında kolaylıkla tespit edecektir. Bu sayede de yapılan büyünün çeşidine göre büyü bozma işlemi uygulaması gerçekleştirerek ilgili kişinin kısa süre içerisinde bu büyünün etkisinden kurtulmasını da sağlayacaktır. Büyünün kim ya da kimler tarafından yaptırılmış olduğundan çok yapılan büyünün etkisinden kısa sürede kurtulmak ve olumsuz etkilerinden en az şekilde zarar görmek çok daha önemlidir. Bu nedenle büyüyü kimin yaptırmış olduğundan çok nasıl bozulacağı konusunda medyumdan yardım almak çok daha etkin bir sonuç doğuracaktır. Büyü bozma konusunda yardımcı olan medyum ayrıca kişinin tekrar büyünün ya da büyülerin etkisinde kalmaması için büyüden korunma yolları konusunda da kendisine değerli önerilerde de bulunacaktır.