Çekinmeden Arayın
0537 473 10 12
rt

Dil Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyüsü, kara büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Genel olarak çiftler arasında yaygın olarak kullanılmakla birlikte bir kişinin kendisi veya ailesinin herhangi bir üyesinin ağzını ve dilini kendine karşı bağlama amacıyla dil bağlama büyüsü yapılır. Bu büyü, sadece eşler arasında değil, düşmanlara karşıda yapılır ve etkisi oldukça kuvvetlidir. Büyü yaptırmanın Allah katında yeri yoktur ve büyü yapanda yaptıranda Allah’ın lanetini kazanır.
Bundan dolayı dil bağlama büyüsü yaptırmadan önce çok iyi düşünmeliyiz. Dil bağlama büyüsü, eğer çevrenizdeki kişiler size karşı oldukça üzücü ve gereksiz şeyler söylüyorsa ve onların gerektiği vakitlerde düzgün bir şekilde konuşmasını istiyorsanız yaptırabilirsiniz. Dil bağlama büyüsünün etkisi ömür boyu geçerli olmakla birlikte eğer bu büyüyü yanlış kişilere yaptırırsanız büyü yaptıran kişiye bu büyü geri döner ve tüm hayatını karartır. Bundan dolayı bu konu hakkında tecrübe sahibi olmuş ve uzman kişilere dil bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Dil bağlama büyüsü, bir kağıt veya deri üzerine çeşitli rakamlar ve harfler şeklinde yazılarak yapılır ve büyü yapılacak olan kişinin saç teline ihtiyaç vardır. Çeşitli okumalardan sonra bu büyü, toprağa gömülür. Etkisi yaklaşık olarak 7 gün içerisinde ortaya çıkar.