Bana Yapılmış Bir Büyü Var mı?

Birçok insan bu sorunun cevabını merak ediyor, bana yapılmış bir büyü var mı? Düşmanlarım tarafından kötü niyetlerle bana doğru yöneltilen kötü enerjileri içeren kara büyü kırmızı büyü etkisi var mı? Ben büyü etkisi altında mıyım, işlerim neden rast gitmiyor, sevdiğim insana neden kavuşamıyorum, kısmetim neden kapalı, elimi neye atarsam neden kuruyor? Gibi sorular birçoğumuzun kafasını kurcalayan ve cevabını bulamadığımız sorulardır. Bana büyü yapılmış mı sorusunun en güzel cevabı bir tılsımı kullanmakla alınabilir, bu tılsım aşağıda verilmiştir.

Bana büyü yapılmış mı?

Bu tılsımın çıktısını yazıcıdan alarak ya da aynısını çizerek beyaz bir kağıda aktarın. Daha sonra sağ elinizi bu tılsımın üzerine koyarak 9 defa anne adınızı ve kendi adınızı zikredin. Bu işlemi yatmadan yarım saat önce yapın. Daha sonra tılsımın yazılı olduğu bu kağıdı katlayıp yastığınızın altına koyarak uyuyun. Gece gördüğünüz rüyalar; size büyü yapılıp yapılmadığının işaretlerini verecektir.  Rüyanızda derin bir kuyu yılan köpek siyah kedi veya tiksindirici herhangi bir görüntü görürseniz size büyü yapılmış olduğunu söyleyebiliriz. Gördüğünüz rüyaları, hatırladığınız kadarıyla hemen Medyum Havva hocaya anlatabilirsiniz. Medyum Havva hoca size büyü yapılıp yapılmadığını araştırmak için kendi hizmetlilerini ve kendi formüllerini kullanmaktadır.

Büyü Tespiti

Medyum Havva hocanın yaptığı araştırmalar çok daha tutarlıdır ve sonuçları daha kesindir.  Size büyü yapıldığını ortaya çıkarır çıkarmaz hemen bu büyüyü bozmak için ve enerji alanınızı temizlemek için Medyum Havva hoca, kısa süreli bir araştırma ve temizleme çalışması yapacaktır. Daha da önemlisi size Kara Büyü ya da kırmızı büyü yapmış olanlardan gelen negatif tesirleri engellemek için korunma vefki adı verilen bir vefk hazırlayacaktır.  Bazı insanlar bu makalede gösterdiğimiz tılsımın üzerine gerekli işlemleri yaptıktan sonra uykuya daldıklarında gördükleri rüyaları hatırlamayabilir. Bu durumda yine Medyum Havva hocadan Yardım alarak size büyü yapılıp yapılmadığını kolayca ortaya çıkarabilirsiniz. Medyum Havva hoca etkili bir Yıldızname bakımı yapacaktır.  Kendisine resminizi gönderdiğinizde fizyonomi ilmi ile seciye ve karakterinizi belirleyecek zayıf ve kuvvetli noktalarınızı ortaya çıkaracak Uğurlu ve uğursuz günlerinizi ve zamanlarınızı belirleyerek önemli kararlar verdiğiniz dönüm noktalarında size destek olacaktır.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.