Büyü Belirtileri

Günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilen manevi uygulamalar arasında yer alan büyüler, bu işi bilen tecrübeli kişiler tarafından uygulandıkları zaman kalıcı büyü belirtileri ile bilinmektedir. Bu bağlamda herhangi bir büyüden kalıcı şekilde etkilendiğini düşünen ve büyü belirtileri nelerdir diye merak eden kişilere büyülerin en bilinen ve en önemli belirtilerinden söz edilebilir.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri nelerdir sorusuna yanıt olarak özellikle kara büyülerdeki ilk belirtilerin büyülerin yapılmasından sonra ortalama 2 hafta içerisinde görülmeye başladığı söylenebilir. İştahsızlık, halsizlik ve zaman zaman nedensiz yere kusma gibi belirtileri olan büyüler, kişiyi sevdiğinden soğutma, eşleri birbirlerinden ayırma gibi niyetlerle yapıldıkları zamansa büyülenen kişilerin arasında soğukluk belirtilerine de neden olabilir.

Kısa süreli hafıza kayıpları ve en son nerede olduğunu hatırlamama gibi durumlar da yine en sık rastlanan diğer büyü belirtilerine örnek olarak verilebilir. Gece kabuslar görmek, tek başına kalındığında korkunç varlıklar görmek, sesler işitmek, sevenlerinden uzaklaşma isteği, işte motivasyonsuz olmak, intihara meyilli olmak, dini ibadetlerden soğumak, kuran okunduğunda rahatsız olmak, büyü bozacak olan Rukye ayetlerini duyunca kaçacak delik aramak belirtiler arasındadır. Kişi, içine kaçan cinin ya da kara büyü tesirleri nedeni ile içinde oluşan seslerin kendine ait olduğuna inanır. Kişilik bölünmesi problemi yaşar.

Büyü Belirtileri Nasıl Bozulur?

Bir kez yapıldığı zaman bozulması oldukça zor olan büyüler bu nedenle özellikle büyü bozma aşamalarında mutlaka bir uzman desteği gerektirmektedir. Bundan dolayı büyü belirtileri nelerdir ve nasıl bozulur diyen kişilere manevi uygulamalar konusunda profesyonel olarak hizmet veren bir medyum ya da hocadan destek almaları tavsiye edilebilmektedir. Zira ancak bu şekilde son derece güçlü manevi uygulamalar olan büyülerin tesirleri tam anlamı ile bozulabilmekte ve büyülenen kişilerin eski ve normal hayatlarına geri dönmelerine imkan verilebilmektedir.

Kuran ve Havas ilimleri bu konuda en yetenekli hocalardan biri olan medyum Havva hocanın en etkin silahıdır. İflahınızı kesen kara büyü etkilerinden korunmanın en iyi yolu, medyum Havva hocanın hazırlayacağı etkin bir vefk yazdırmaktır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.