Büyücü Hocalar

Büyücü hocalar büyü işleri ile uğraşan kişilerdir. Bu kişiler hayatları boyunca normal insanların cesaret edemeyeceği işlemlere girişirler. Çünkü büyü denildiği zaman, işin içine cin adı verdiğimiz varlıklar girmektedir, özellikle kara büyü veya kırmızı büyü işlemlerinde mutlaka negatif enerjiler yayan zararlı etkiler bırakabilen Cinler işin içindedir. Cinlerle baş edebilmek için bunların iradelerini kendi iradesi altına alacak kadar cesur ve güçlü medyumlara ihtiyacı vardır. Zayıf iradeli insanlar cinlerin iradeleri etkisi altında kalarak, büyük zorluklar yaşayabilir.

Büyücü Hocalar Kimlerdir?

 Büyücü hocalar Hem iyi hem kötü amaçlar için çalışabilecek insanları tanımlar. Oysa sadece rahmani işlemler ile uğraşan Medyum Havva hoca gibi hocalar bu alanın dışında tutulmalıdır. Tılsım ve vefk  yazma işlemlerinde uzun yıllardır çalışmış olan Medyum Havva hoca büyücü hocalar arasında değerlendirilmemelidir, sadece rahmani işlemlere el atan Havva hoca; sadece iyilik uzlaşma yardımlaşma için çalıştığından genel anlamda büyücü hocalardan ayrılır.

Kara Büyücü Hocalar

Para kazanmak koşulu ile insanlara zarar vermeyi göze alabilen kişiler de medyum olabilir. Bu kişiler zarar verici cin varlıklarını, masum insanlara musallat etmek için, hayvan kanı  hayvan kemikleri insan kanı insan atıkları gibi İğrenç malzemeler kullanarak emellerine ulaşmaya çalışırlar. İşte bunlara genel manada “büyücü” yaftası takılabilir. Dolayısıyla insanların hayırlı için çalışmak büyücülük değildir, olsa olsa hocalıktır. Fakat ne yazık ki insanlar bu kavramları birbirine karıştırıyorlar.

Kurandaki Ayetler Şifa Kaynağıdır

Kutsal kitabımız olan Kur’an-ı Kerim’de her ayet şifa kaynağı olarak kullanılabilir. Bu ayetlerin nerede ne zaman nasıl kullanılacağının ilmi ise havas ilimleri disiplininde kategorize edilmiştir. Havas  ilimlerinin ve içeriklerinin gizli tutulmasının temel nedeni,  içeriğindeki tılsımların sözcüklerin, isimlerin zikirlerin ve duaların çok etkili olmasından kaynaklanmaktadır. Havas ilimleri,  hem iyi amaçlar için hem de kötü amaçlar için kullanılabilir. Birinin iradesini kendi iradesi altına almak, birinin sevgisini kendine yoğunlaştırmak bağlamak basite alınacak bir olgu değildir. Kötü niyetli bir insan, havas ilimlerindeki teknikleri kullanarak evli bir kadını ya da evli bir erkeği kendi egolarını tatmin etmek için kullanabilir, kadını veya erkeği  kendine kul köle yapmaya çalışabilir. Bu yüzden bu hassas bilgilerin herkesin elinde olmaması gerekiyor

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.