Cinci Medyum

Cinci medyum, insana iradesi dışında bulaşan ve adına cin dediğimiz negatif enerjileri bertaraf eden kişidir. Cinci medyum, musallatı önlemek için işlemler yapan medyumdur. Bu işlerde başarı elde edecek az sayıda medyum vardır. Medyumların çalışma alanları çok farklı olduğundan herkes her konuda bilgi sahibi olmayabilir. Cin çıkarma konusunda size yardımcı olabilecek en iyi medyum, Havva hocadır. Havva hoca tüm medyum iş alanına giren işlemleri titizlikle yaparak, sizleri istenen ve beklenen sonuçlara götürüyor.

Cin Musallatı Nedir?

Cinler yani bilinçli enerji kaynakları, insanların beynine bağlantı kurabilecekleri frekans kanallarından birinde, açıklık görürlerse, oraya doluşabilirler. Bu bilgi, Dolores Cannon’a ait olan “ölümden sonra “ isimli kitapta açıklanıyor. Genelde kafası karışık olan, derin sorgular içine giren, çok yalnız kalarak çok düşünen ya da  zayıf iradeli olan insanlara kolayca erişebilir ve yerleşebilirler. Zihnin içinden, sesler duyduğunu ve bu seslerle baş edemediğini ifade eden birine cin girmiştir deriz.  Başkalarının görmediği görüntüler gören, sesler işiten insanlar, bir süre sonra ruhsal olarak bunalıma girerler. Kişilik bölünmesi ya da şizofreni belirtileri görülmeye başlar. Birisine cin musallat olduğunda, bu konuda uzman bir cinci hocaya gösterilmesi ve akabinde  işlem yapılması sorunu çözebilir.

Cin Nasıl Musallat Olur?

Cin musallatı bilinçli olarak yapılan büyü ile olabileceği gibi, tesadüfen de olabilir. Gece lavaboya kaynar su dökmek, büyü kitaplarındaki sembolleri ve isimleri anmak, cin daveti yapmak bir enerji alanı oluşturur ve cin denen varlıkları davet eder, içe doğru çeker. Bir cinin ömrü 700 yıldan fazla zaman alabilir, yani böyle varlıkların musallatına maruz kalan insanlar için işlem yapılması gerekir. Aksi halde ömür boyu bu sorunla uğraşılması gerekir. Musallat dediğimiz şey, bu enerjilerin boş alan bulup doldurmasından başka bir şey değildir. Yerleşen bu varlıklar, Rukye ayetleri ile ve diğer Kur’an ayetleri ile o bedeni terk ettirilir.

Cin Çıkaran Medyum

Cinci hoca ya da cinci medyum arayanlara medyum Havva hoca tavsiye edilebilir. Bu konuda deneyimli olan medyum Havva, musallatın nedenini ve nasıl oluştuğunu, kendi deneyimi ve bilgisi ile çözecek, soruna el atacaktır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.