Dil bağlama büyüsü

Dil bağlama büyüsü haksız yere zulüm gören insanların, zulmeden kişinin dilini bağlamak için başvurdukları bir yöntemdir. Dil bağlama büyüsünün çok farklı şekillerde yapılabilir. Evde dil bağlama büyüsünü yapmak için beyaz bir mendile aşağıdaki resimdeki gibi,  siyah iplikle dikmeniz ve üçgenin ortasına dilini bağlamak istediğiniz kişinin adını ve anne adına Arapça yazmanız öneriliyor.

Dil bağlama büyüsü

Daha sonra 2 metre boyunda yine siyah bir ip alarak bunu ikiye katlayıp 1 metre haline getiriyorsunuz. Sonra da bu ipe 7 düğüm atmanız gerekiyor. Her düğümü atmadan önce şu cümleyi kullanmanız gerekiyor; “Bu Tılsımın hizmetlisini görevlendirdim, Ey bu Tılsımın değerli görevlisi, filanca kişinin oğlu filanca kişinin bana zulüm etmesini önle, dilini bana karşı bağla!” deyip düğümü atmanız gerekiyor. 7 düğüm için 7 defa bu cümleyi kullanıyorsunuz. Daha sonra bu siyah iple, hazırlamış olduğunuz mendili kapattıktan sonra bağlıyorsunuz. Sonra da 41 defa bu bağlı olan mendilin üzerine filanca kişinin oğlu/kızı filanca kişi ismini tekrar ediyorsunuz. Bu tılsımın hizmetlisi size hizmet etmeyi kabul ederse, 7 gün içerisinde bu kişinin dili size karşı bağlanacaktır. Tılsımı ister toprağa gömün ister hareket etmeyecek ağır bir nesnenin altına koyun. Tılsım Durdukça, bu kişi haksız yere size dili ile zulmetmekten vazgeçecek, Ama buradaki şart söz konusu hizmetlinin size hizmet edip etmeyeceğidir.

Dil Bağlama Büyüsü Uzmanı

Dil bağlama büyüsü havas ilimlerine vakıf olan vefk yazmayı bilen ve hüddam ilmini bilen gerçek Medyuma yaptırılırsa etkisi daha iyi görülecektir. Bu konuda en iyi medyumlardan biri olan Medyum Havva hoca dil bağlama büyüsü için size yardımcı olabilir. Kendisinden sizden isteyeceği bilgi biraz daha kapsamlı olabilir. Çünkü işlem  yapacağı kimse için astroloji ilminden de istifade edecek yıldıznamesine bakacak ve ondan sonra gerekli olan vefki hazır edecektir. Medyum Havva hocanın hazırlayacağı vefk  biraz daha karışık ve biraz daha kapsamlı olacaktır. Dilini bağlamak istediğiniz kişi işyerinde özellikle size  zulmeden patronunuz olabilir evliliğinize karışmak ve bitirmek isteyen herhangi bir aile ferdi olabilir. Bu vefkin etkisi ile o kimse, artık işlerinize eskisi gibi, burnunu sokamayacaktır. Daha detaylı bilgi için Google üzerinden arama yapabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.