Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü ülkemizde çok ilgi gören bir işlemdir evi terk eden erkek veya kadın, gerek kendi iradesi ile gerekse başkalarının yönlendirmesi sonucu, evini –yuvasını terk ettiğinde, elden bir şey gelmez ve insanlar yeniden sevdiklerine kavuşmak için çareler arar. Erkek veya kadını kendine bağlamak için, geri getirme büyüsü en etkili işlemlerdendir.  Ancak istenen etkiyi peyda etmek o kadar da kolay değildir. Sadece bu alanda iyi çalışmalara imza atan tecrübeli hocaları bulmanız gerekiyor.

Geri Getirme Büyüsü Uzmanı

Evini eşini çocuklarını düzenini terk eden, eşlerin sevgililerin geri getirilmesi amacıyla yapılan işlemlere geri getirme vefki adı verilir. Halk arasında geri getirme büyüsü olarak bilinen bu işlem, günümüzde Türkiye’nin en iyi medyum hocası olan Havva hoca tarafından gerçekleştirilmektedir. Binlerce insanın yuvasına Sağ Salim ve mutlu bir şekilde dönmesine vesile olan çok etkili vefkler hazırlayan Medyum Havva hoca, 60 yıla yakın süredir geri getirme büyüsü  uzmanı olarak birçok insanın, sevdikleri ile beraber huzurunu da getirmiştir. Medyum Havva hoca, bu işlemleri yaparken babasından almış olduğu bilgi ve tecrübeleri insanların hayrı için kullanmaktadır.

Havas İlmi ile Geri Getirme

Havas ve ledünni ilimlerini  yakınen öğrenen  Havva hoca, kişiye özel çalışmalar yaparak çözüm odaklı çareler sunuyor. Bilindiği gibi bu gizli öğretiler insanların birçok sıkıntısını çözmek için hizmet amacıyla kullanılıyor. Ancak bu gizli öğretileri Başarılı bir şekilde kullanabilmek için, uzun yıllar boyunca ilim tahsil etmek gerekiyor. Medyum Havva hocanın yaptığı işlemleri büyü olarak algılamamak gerekiyor. Tılsım vefk hazırlamak, dualar okumak büyüden farklı işlemlerdir. Havas  ilmi son derece etkili dualar içeriyor. Hangi duaların ne şekilde hangi günlerde okunacağı, vefkin  nasıl terkip edileceği konusu medyumun kendi bilgi ve yeteneğini bağlıdır. Yapılan hiçbir vefk ve getirmenin işleminde %100 Garanti verilmemekle beraber genel olarak geri getirme büyüsünü için başvuran insanların beklentileri karşılanıyor.

Erkek veya Kadın Nasıl Geri Geliyor?

İşlem yapılan kişilerde olumlu duygu dönüşümleri oluyor, bu kişiler, sevk edilen enerjilerin yoğun tesiri altında kalıyor. Evi terk etmenin verdiği pişmanlığı derinden duyuyorlar ve yanlış yaptıklarını idrak etmeye başlıyorlar. Onlar ailelerine geri dönünceye kadar, tesirler yayılmaya devam ediyor

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.