Havas İlmi

Havas ilmi bugüne kadar özellikle Ortadoğu’da Arap kültürünün çok iyi yakından bildiği, Seçkin medyumların nesilden nesile aktardıkları son derece gizemli bir ilimdir. Bu ilmi alabilmek için uzun yıllar boyunca gizli İlimler konusunu araştırmak astroloji burçlar ilmi vefk ilmi remil ilmi fizyonomi ilmi, cifir ilmi, ebced hesabı gibi konularda kendini çok iyi bir şekilde yetiştirmek gerekiyor. Havas ilmi ile ilgilenen medyumlar son derece cesur olmak durumundadır. Çünkü bu ilimler, fiziksel dünyaya ait olmayan başka bir boyuttan varlıkları tanımayı onlarla kontak kurmayı hatta onları irade altına almayı gerektirir.

Çok güçlü bir irade sahibi olmayan ve bu işi amatörce Girişen insanların Cin musallatı gibi kaçınılmaz bir sonla karşılaştıkları örneklerle görülüyor; bundan dolayı havas ilmini anlatan kitapları alıp okumak ve onların içinde yazan uygulamaları hiçbir eğitim almadan yapmaya çalışmak büyük felaketlere yol açabilir. Bu felaketin nedeni muhatap alınan ve kontak kurulan varlıkların, zaman mekan engeline takılmadan insan iradesini ele geçirme gücüne sahip olmalarıdır. Bu varlıkların tesiri altına giren insanların mutlaka gerçek medyumdan yardım almaları gerekiyor.

Havas İlmi Neleri İçerir?

Havas ilmi içerisinde, burçlar ilmi, Ebcet, fizyonomi ilmi, vefk ilmi, hüddam ilmi, cin isimleri, hüddamların nasıl tesir altına alınacağını anlatan uygulamalar. Cin çıkarma, remil ilmi cifir ilmi manyetizma ve hipnotizma gibi ilimler yer alıyor. Medyuma başvuran kişi acaba evladım olacak mı acaba evlenecek miyim, girişeceğim bu iş hayırlı olacak mı, elime para geçecek mi.

Girişeceğim evlilik başarılı olacak mı, dileğim gerçekleşecek mi. Filanca kişinin sevgisini ve muhabbetini kazanabilecek miyim gibi yüzlerce farklı sorun ve problem için çare arayacaklardır. Bir medyumun bütün havas ilimlerine %100 Vakıf olması beklenemez. Ancak her Medyum, belli alanlara yoğunlaşarak çözümler üretebilir. Astroloji ve burçlar ilmi konusunda kendini yetiştirmiş bir hoca burçlara bakarak kişinin karakterini mizacını hangi karakter ile uyumlu olabileceğini. Uğurlu zamanlarını kolaylıkla tespit edebilir.

Kişiye vereceği zararlar konusunda yol gösterebilir. Havas ilmi çok eski bir geçmişe sahip, gizli ilimdir. Bu ilim, sadece seçkin medyumların tasarrufta bulunabileceği bir uğraştır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir