HOLLANDA MEDYUM

Hollanda Medyum Havva Hoca

Hollanda’da Türk Medyum arayanlar, aradığı doğru medyumu bulamayanlar, derdine bir türlü çare bulamayanlar, artık arayışlarınıza ve umutsuzluğunuza son verme zamanı geldi. Derdiniz çok ağır olabilir, gurbette hasret çekme derdine ek olarak ailevi sorunlarınız, maddi sorunlarınız olabilir.

Ama başa gelen sorunlar, çözülebilir değerli gurbetçi kardeşler. Hollanda’da medyum hocalar var ama doğru hocayı bulmanız için birkaç kişi ile çalışıp yanılmanız, bir adet olarak gelmiş. Hollanda medyum ise, yanılmanıza ve boş yere para harcamanıza gerek yok diyor. Onun gerçek bir medyum olduğunu ve 21 yıldır vefk yazdığını bilmeyenler, belki de Havva hoca ile çalışma ve tanışma fırsatı yakalayamayacaklar.

İşte bunu önlemek için, internet aracını kullanarak, sosyal hesaplar açan ve web sitesi kurduran Havva hocaya erişmek günümüzde daha kolay hale geldi.

Hollanda Medyum

Hollanda medyum sizin için neler yapabilir? En basit olarak, derdinizi can kulağı ile dinleyebilir ve empati yaparak yükünüzü hafifletebilir. Sonrasında ise sizin için metafizik boyutta, enerji boyutunda etkili olan vefkler hazırlayabilir. Falınıza burcunuza yıldız haritanıza bakabilir. Size dert ortaklığı yapabilir. Hollanda medyum, düşmanlarınız tarafından size karşı yapılmış büyüleri bozabilir. Cin musallatı varsa, güçlü dualar ve vefklerle çözüm üretebilir. Sevdiklerinizle aranızdaki sevgiyi güçlendirmek için vefk hazırlayabilir.

Hollanda Medyum Hocalar

Hollanda medyum hocalar arasında, insanlara en çok yarar sağlayan ve güçlü vefkleri ile ünlenen Havva hoca, 21 yıldır vefkler hazırlıyor. Vefkler, hayatınızda yolunda gitmeyen her tür kötü olayların çözümü için metafizik bir çözücü olarak kullanılırlar. Vefkler, görünmeyen gizli boyutlardan yayılan tesirler üretirler. Bu tesirler, melekvari varlıklar olan hüddamlar aracılığı ile gelirler. Hüddamları tarif etmek gerekirse,

onlar birer süptil enerji yayan nurani varlıklardır. Fiziksel şekilleri yoktur ve şekle ihtiyaç duymazlar. İnsanlar arasında algısı geniş olan medyum hocalar, onları “sezgi” kanalı ile sezip hissederler. Onların iletişimi, insanların kullandığı duyularla değil, daha iç daha derin kanallar olan sezgi, kalp kanalları ile olur. Kişi bunu, genelde ilham geldi diye algılar. İlham nereden gelmiştir? Sezgi kanalından akıp gelmiştir. O akışı sağlayan varlık, enerji kaynağı hüddam olabileceği gibi, cin peri, uzaylı veya başka yaratıklar da olabilir. Bu varlıkları radyo alıcısı gibi algılamak,

onlara bir şey aktaramamak normal insanları açıklar. Radyolar da gözle görülmez EM dalgaları ile sesleri duyar, TV alıcıları ile görüntüleri görürler. Ama havada bu ses ve görüntüler algılanmaz. Ancak TV ve radyolar kaynağa bir sinyal de gönderemezler. Yapılarında böyle bir devre yoktur. Onlar sadece alırlar. Algısı açık medyumlarda ise durum farklıdır, hem alma hem verme; hem alma hem gönderme yeteneği vardır. Medyumlarda bu mekanizma, telsize veya telefona benzer. Bu yetenek de, işte bu enerji kaynaklarını yönlendirme, hayırlı işler için kullanma fırsatı verir. Ama onların kullanılması ve yönlendirilmesi de ancak vefk ile olmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.