İSVEÇ MEDYUM

İsveç Medyum Havva Hoca

İsveç medyum arayanlar için çok etkili Havas vefkleri hazırlayan Havva hoca, birçok şekilde hayatımızda değişim sağlayabilmek amacı ile ve pozitif enerji yayarak bize huzur getiren vefkleri oluşturuyor. Hayatımızda gözümüzle göremediğimiz ve başımıza gelen kaza ve belaların çoğu, nazar ve kara büyülerin etkisi ile geliyor. Kader de başka bir faktördür. Eşi tarafından ilgi görmeyenler, işi düzgün gitmeyenler, daima kara bulutların altında hayatını mutsuz bir şekilde yaşamaya zorlayan güçler, vefk ile ters yüz edilebilir. İsveç medyum vefk uzmanı olarak, havas ilminin şifa getiren özelliklerinden sizlerin yararlanmasını sağlamaya ömrünü adamış bir hoca olarak 21 yıldır hizmetlerine devam ediyor.

İsveç medyum Havas Uzmanı

Havas ilmi insanların huzurunu temin etmek için, sosyal sorunlarını gidermek için ve ruhsal hastalıkların bazılarını iyileştirmek için kullanıldığı gibi, kara büyü etkilerini gidermek için de kullanılıyor. İsveç medyum arayanlara şu noktanın iyice anlatılması gerekiyor ki, Havva hoca bir vefk medyumudur, büyücü değildir. Vefkleri şifa için yazar ve Allah’tan niyaz eder. Kuranda geçen ayetlerin belli sayılarda tekrarı ve ebcet cetveli ile rakamlara çevrilip vefklere aktarılması ile elde edilen vefkler;

ömür boyu huzur ve mutluluk getirme potansiyeline sahip, otomatik dualardan başka bir şey değildir. Dualar, evrenimizin işleyişini etkileyen çok güçlü tesirlerdir. Bu tesirleri, otomatize eden ve sürekli tesir yayılmasını sağlayan araçlar da vefklerdir. Vefkler, hüddam olarak bildiğimiz varlıkları, hizmet için harekete geçirmektedir. Sizi terk eden eşinizin bilinç altına yollanan pozitif sinyallerle, eşiniz yanlış yaptığını idrak eder. Biri malınıza kast etmişse, vefk onun düşüncelerini pozitif yönde değiştirir, üzerinizdeki belaları def eder. Biri size veya çocuklarınıza nazar ederek büyük zararlar verecekse, vefk bunu önler. İsveç Medyum Havva Hoca 21 yılda biriktirdiği deneyimi, vefk tecrübesi ile dertlerinize çare olmak için var. Birçok insan onun ilminin ışığı altında hayata çok daha huzurlu ve mutlu bir şekilde bakabilmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.