Karabiber Tılsımı Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü, aşık olunan bir kişinin sevgisini muhabbetini yönlendirmeyi veya celb etmeyi amaçlıyor. Bu büyünün  bir tılsımı vardır,  bu tılsımı  yazıda paylaşıyoruz. Şekilde görülen tılsımdan kırmızı Safran mürekkebi ile 7 tane beyaz kağıda tılsım yazmanız gerekiyor.

Daha sonra 7 adet karabiber tanesi almanız gerekiyor. Her bir tılsımın yönlendirdiği hüddamlar vardır hüddamlar yani hizmetliler, tılsımı yazdığınız zaman, kendilerini çağırdığınızı algılar. Davet ettiğiniz noktaya gelirler. Tılsım olmadan hiçbir büyü hiçbir işe yaramaz. Yukarıda yazdığımız Tılsımın aynısını yazıp, gerekli hüddamı da çağırmak için şu cümleyi kurmanız gerekiyor.” Bu Tılsımın hizmetlisini bana hizmet etmesi için görevlendirdim,  Hey bu tılsımın hizmetlisi,  bana sevdiğim filanca oğlu filanca kişinin kalbini bağla. Filanca kişi oğlu olan filanca kişinin bana aşık olmasını sağla!” demeniz gerekiyor. Bu tosun’dan 7 tane hazırlayacaksınız ve her gün için bir tane Tılsımın içine bir kaç tane karabiber tanesi koyup katlayacaksınız. Daha sonra Hazırladığınız bu tılsımı kağıtla  ve içindeki karabiberle beraber yakacaksınız. Bu işlemin süresi 7 gün devam eder. 7 gün sonra işlem bitmiş olur. Görevlendirdiğini hizmetli eğer hizmeti kabul ederse sevdiğiniz kişi size aşk ve muhabbet ile bağlanır. Hizmetli kabul etmezse, ya üzerinizde ya da sevdiğiniz kimsenin üzerinde başka büyüler olabilir. Bu durumda vefk uzmanı medyum Havva hoca ile görüşün.

Karabiber Büyüsü Uzmanı

Karabiber büyüsün Etkin olmasını istiyorsanız uzmanı veya karabiber büyüsü uzmanı Medyum Havva hocadan yardım alır. Kendisine zaten bağlı olarak çalışan hüddamlar ile istişare ederek sevdiğiniz kişiyi size bağlanması için gerekli işlemi yapacaktır. Bir hafta içerisinde işlem tamamlanıp size bilgi verilecektir. Sizden istenen bilgi sadece sevdiğiniz kişinin annesinin adı ve sevdiğiniz kişinin adı ile beraber sevdiğiniz kişinin Yıldız’ın annesinin çıkarılması için doğru doğum tarihi yeterli olacaktır. Medyum Havva hocanın zaten çalıştığı hüddamlar olduğu için Bu işlem büyük oranda tutacaktır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.