Kaşık Büyüsü

Bütün etkili büyüler için tılsımlar önceliklidir, tılsım olmadan yapılan işlemlerin bir değeri yoktur. İster kaşık büyüsü olsun ister diğer bağlama büyüleri için olsun tılsım hepsi için olmazsa olmazlardandır. Kaşık büyüsü aralarında sorun olan çiftlerin aralarındaki sevgiyi artırmak için yapılabilir. Ya da birbirlerine bağlı olan çiftleri birbirinden ayırmak için kaşık büyüsü yapılabilir. Biz bu yazıda birleştirici bağlayıcı yöntemi anlatmaya çalışacağız.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Herkesin yapabileceği basit bir tılsım ile  kaşık büyüsü ritüelini anlatmaya başlayalım. Öncelikle malzemelerinizi hazırlayın. Bu ritüeli pazartesi çarşamba ve cumartesi günleri yapmanızı öneriliyor.

  • Bir adet kilit
  • Bir adet kırmızı keçeli kalem
  • Bir adet mum
  • Bir adet çakmak
  • Bir siyah ip
  • 2 adet tahta veya plastik kaşık

Görmüş olduğunuz şekildeki tılsımı iki kaşığın arkasına gelecek şekilde yazın. Kaşıkların iç tarafına da kendi adınızı ve ana adınızı yazın,  diğer kaşığın iç tarafına sevdiğiniz kişinin adını ve ana adını yazın. Kaşıklar plastik ise keçeli kalem kullanın.   Büyük tahta Kaşıklar daha makbuldür. Bulacağınız Keçeli kalemin kırmızı olmasına dikkat edin. Safran mürekkebi ile yazarsanız daha etkili olur.  Sevdiğiniz kişinin adını ve anne adını yazdığınız kaşığı iç tarafına mum damlatın. Kendi adınızı Yazdığınız kaşığın içine mum koymayın. Daha sonra sağlam siyah bir ip alarak, bu ipin üzerine sevdiğiniz kişinin adı ve anne adını söyleyip üfleyin,  ve ipe düğüm atın. Toplamda ipin üzerine 3 defa sevdiğiniz kişinin adını ve anne adını söyleyecek ve 3 düğüm atacaksınız. Şimdi kaşıkların iç yüzü birbirine bakacak şekilde kaşıkları birleştirip Bu ip ile kaşıkları bağlayacaksınız.

Eğer kaşıkların dış yüzü birbirine değecek şekilde bağlarsanız bu durumda Sevgi yerine nefret oluşacaktır. Gördüğünüz gibi kaşıkların durumuna göre bağlama ve ayırma yapılabiliyor. Son olarak sardığınız bu siyah ipin üzerine yine mum damlatmanız gerekiyor. İşlem bittikten sonra bağladığınız kaşıkları masaya koyup şu cümleyi 11 kere kullanmanız gerekiyor. “Bu tılsımla ilgili olan hizmetliyi göreve çağırıyorum, bu hizmetliyi bana hizmet için görevlendiriyorum.   Ey değerli hizmetli, bana aşkı ve mutluluğun enerjisini çek” daha sonra kendinize bağlamak istediğiniz kişinin ismini ve anne ismini yine 11 defa söylemeniz gerekiyor. Bu ritüeli yaptıktan sonra   hazırlamış olduğunuz bu kaşıkları Bir bez parçasının içine sarın ve bu bez parçasını toprağa gömün. 21 gün içerisinde kaşık büyüsünün etkisini görmeye başlayacaksınız.

Eğer etki göremiyorsanız işlemi düzgün yapmamışsınız demektir, ya da hizmetli size hizmet  etmeyi kabul etmemiş demektir.  Bu durumda Türkiye’deki en iyi vefk uzmanı olan ve en iyi kaşık büyüsü yapabilecek Medyum Havva hoca ile görüşmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Sitede yer alan telefon numarasını tuşlayarak Medyum Havva hocadan sevdiğiniz kişiyi size bağlamasını isteyebilirsiniz. %90 üzerinde etkili bağlama büyüleri yapan Medyum Havva hoca bu işi profesyonel olarak 60 yıla yakın zamandır yapıyor

Bunları da sevebilirsiniz

Kaşık Büyüsü” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.