Medyum Havva Gerçek Medyum

Ülkemizde medyum alanına giren çalışmalarda, çözüm arayan bir çok dertli insan var, bu insanlar  medyum havva gerçek medyum arayışına giriyorlar ama  doğru hocalara ulaşmakta çoğu zaman güçlük çekiyor. Bu alan yani medyumların çalışma alanı,  istismara açık bir alandır ve insanlar kolayca kandırılabilmektedir. Derdinize derman olacak doğru ve gerçek medyum bulmanız halinde, büyük oranda dertten kurtuluyorsunuz ama doğru medyumu bulabilmek sorun oluyor. Medyum Havva hoca saygın ve güvenilir, hakiki hocalardan biri olarak, derdinizi dinler ve rahmani yolları tecrübe ederek, çözümler sunar.

Zaten kendisi, 60 yılı aşkın zamandır, ortak dertlere aşinadır ve bunlar için tılsımlar hazırlamıştır. Başarılı olanların şablonunu da yanında tutarak, kişiye özel revize edebilmektedir. Söz gelimi, X kişisi için farklı Y kişisi için temel işlemler aynı kalmak şartı ile ( aynı hüddamlar kullanılarak) sadece isimler değiştirilmekte, yıldıznameden alınan bilgilerle vefk revize edilmektedir.

İnternetle Gerçek Medyuma Hemen Ulaşabilirsiniz

Günümüzde internetin sağladığı kolaylıklardan istifade ederek, gerçek medyum bulunabilir, mesela bu makaleyi okuduğunuza göre, gerçek medyuma çok yakınsınız demektir.  Şimdi, dileğinizin gerçekleşmesi için çok az bir yol kaldı. Havva hocayı aramak! Havva hocayı arayarak, derdinizi açıkça anlatın, anlattıklarınız sizinle onun arasında kalacaktır.  Hoca sizi dinledikten sonra, problemi kategorize edecek, en uygun vefki tespit edip, yazmaya başlayacaktır. Yazılan vefk, 1-5 gün zaman alabilir. Sonra vefki size yollayacak olan Havva hocadan aldığınız duaları da okumaya devam edin. Kısa süre sonra muradınıza ermiş olacaksınız. Havva hoca da sizin durumunuzu yakından takip edecek, gelişmeleri izleyecektir.

Gerçek Medyum Gücünü Nereden Alır

Gerçek medyum, gücünü vefk anahtarından, güçlü duaların yer aldığı Havas ilimlerinden ve hüddamlardan alırlar. Hüddamlar hayatımıza bir başka plandan müdahale edebilirler, bizi izleyebilir zihnimize sinyaller- mesajlar yollayabilirler. Odaklandıkları kimseleri yönlendirebilirler. Bu yönlendirme hüddamlar tarafından yapılmaktadır. Söz gelimi kara büyüye maruz kalan kişi de cinler tarafından yönlendirilmektedir. Onu engelleyecek düşünceler, sürekli olarak zihninde dolaşıp durur. Kişi kendine güven kaybeder, büyünün başka belirtileri de vardır. Onlar için sitemizde yer alan büyü belirtileri yazısını okuyabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.