Medyumlar

Medyumlar, cin çıkarma musallatı önleme, bağlama büyüsü yapma, astroloji haritası bakım hizmeti verme, evlilik sorunlarını çözmek gibi birçok karmaşık olayı çözmek için uğraşan, özel eğitim almış, çoğunun duru görü yeteneği gelişmiş olan özel insanlardır. Bir kısmı sezgisini daha da hassaslaştırarak, ruhlar aleminden mesajlar bile alabilir. Medyumlar, büyü yapma büyü bozma işlemlerini de gerçekleştirirler.

Medyumlar Ne Yapar?

Örneğin, nazar halk arasında da çok iyi bilindiği gibi, bir insanın hayatını karartacak kadar ciddi yıkımlara neden olabilir. Bu çok yoğun negatif enerjinin, tesirlerini engellemek için tabak tencere ya da uydu anteni, yansıtıcı kullanılamaz. Bu yoğun enerji, başka bir kanaldan geliyor ve bu kanal fiziksel bir kanal değildir. Bu enerjileri def- edebilmek için, ya çok güçlü bir dua okunmalı ya da çok güçlü bir vefk yazılmalıdır. Nazar eden kişi, belki kötü niyetli olmayabilir ama onun yaydığı yüksek yoğunluklu negatif enerjiler, ister istemez yıkıma neden oluyor. Böyle kişilerle tanışanlarınız vardır. Bu kimselere nazar etme dediğinizde size düşman kesilecektir. Daha yoğun bir enerji saldırısı gerçekleştirecektir.

Bu enerji akışını gözlerinizle göremezsiniz ama etkilerine şahit olabilirsiniz. İşte medyumlar bu etkileri karşılayacak veya yansıtacak işlemler yaparlar. Fal bakımı ile ve burç bakımı ile seciyenizi ortaya dökebilirler. Mizacınızı çok iyi bir şekilde tahlil edebilirler. Bazı insanlar büyüden çok çabuk etkilenir, bazıları etkilenmez. Bir medyuma başvurduğunuzda, medyum sizi tahlil edebilir, büyü karşısındaki dayanım gücünüzü, etrafınızdaki enerji yoğunluğunu tespit edebilir. Medyumlar, büyü yapabilir, büyü bozabilir, fal bakabilir, cin çıkarabilir, muska yazabilir, vefk yazabilir. Bu işlemler kesin olarak tutar mı işte bu konuda garanti verilemez. Ancak medyum, gerçekten iyi bir medyum ise hayatınızdaki birçok engeli kaldırabilir. Bazı işlerinizi kolaylaştırabilir. Medyum, tüm bunları vefk ile yapabilir.

Cinlerle Diyalog

Cinlerin hepsi korkunç, kötü ve saldırgan değildir. Onlar da kendilerine tahsis edilen boyutta hayatlarını sürdüren bilinçli- enerji kaynaklarıdır. Biz insanlar, fiziksel alemde yaşıyoruz ki bu en alt ve temel tabakadır. Cinler astral boyutun varlıklarıdır. Ruhlar bir üst boyutta varlıklarını sonsuza kadar sürdüren varlıklardır. Zaman zaman başka boyutlardan fiziksel boyuta sızmalar olabiliyor. İlahi nizamın hadsiz hesapsız düzeni. Medyumlar ise bu noktada bu enerjileri sezen, onları algılayan ve karanlık dünyamızın bekçileri gibidir. Bu insanlar söz konusu varlıklarla kontak frekans algısını alabilirler. Varlıklardan bilgi alabilir onlara bilgi aktarabilirler. Cinlerle diyalog bir medyum tarafından programlı olarak yapılırsa yararlı olabilir. Sıradan birinin tesadüfen cinlerle kontak kurması ise musallata- deliliğe yol açabilir.  Siz de cinlerle kontak kurduysanız ve bundan büyük rahatsızlık duyuyorsanız, ülkemizin en iyi medyum hocalarından biri olan medyum Havva hoca ile iletişime geçebilirsiniz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.