Nazar nedir?

Nazar nedir, nazar nasıl tesir eder gibi sorular, bu konuda araştırma yapanların kafasını karıştırıyor. Nazar etkisi, günümüzde bilimin ışığında şöyle açıklanabilir: Nazar yoğunlaştırılmış negatif enerji demektir. Pozitif enerji  ve negatif enerjiler, hayatımızı yönlendirirler. Evrendeki her atom titreşmekte ve belirli frekans aralıklarında tesirler yollamaktadır.

Yüzyıllar boyunca nazara karşı birçok yöntem deneyen insanlar, günümüzde hala nazarın varlığına inanmaktadır çünkü etraflarında nazarın etkisi ile mahvolmuş insanlar vardır.  Bu amaçla yapılan manevi uygulamalar ( etkili vefkler)  doğru kişilerce yazılırsa nazar etkisini yok edebilir. Medyum Havva hoca bu etkileri bertaraf edecek etkin vefkler yazabiliyor. Peki, nazar nedir, nasıl tesir eder? İşte çok sayıda kişinin cevabını merak ettiği nazar nedir, nasıl tesir eder sorularının yanıtları!

Nazar Nedir?

Nazar nedir, nasır tesir eder sorusuna yanıt olarak nazarın bir diğer adının da kem göz olduğu ve cansız ya da canlı bir varlığın başına bela veya kaza gelmesine sebebiyet veren bakış ( enerji odaklama)  olduğu söylenebilir. Kuran-ı Kerim’de de adı geçen nazarın özellikle çocukların, hamilelerin ve evli çiftlerin başına geldiği bilinmektedir. Genellikle kıskançlık gibi duyguların körüklemesi ile kendini gösteren nazar, bir kez başa geldiği zaman bozulması oldukça zor bir olay olarak da tanımlanabilir.

Nazar Nasıl Tesir Eder?

Nazar nedir, nasıl tesir eder sorusunu yanıtlamaya devam ederken nazarın genellikle gerçekten içinde kötülük besleyen insanların bakışları ile tesir ettiği söylense de bu söz havada kalıyor. İlla ki kötü niyet olması gerekmiyor. İnsan, güzel ve alımlı bir şeye baktığında ister istemez ona etki edecek belli yoğunlukta dalgalar gönderebiliyor.  Beğenilen bir şeye kıskançlık duyguları ile bakmakla vuku bulan nazar, bakılan şeye zarar verebilecek kadar da güçlü olabilmektedir. Nazardan korunma yöntemleri ise toplumdan topluma farklılık gösterebildiği için nazara geldiğini düşünen kişilere sadece bu alanda uzman olan kişilerden, mesela medyum Havva hocadan destek almaları tavsiye edilmektedir. Zira bilinçsiz şekilde yapılan nazar bozma uygulamaları bir fayda sağlamayacaktır. Size zaman ve emek kaybettirecektir. Nazardan korunmak için tek yapacağınız, medyum Havva hocayı aramaktır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.