Nohut Büyüsü

Genellikle birisini kendisine aşık etmek, onu deliler gibi kendine bağlamak,  ya da giden sevgiliyi geri getirme amacı ile uygulanan basit büyüler sınıfında yer alan hatta bu büyülerin en popülerlerinden birisi olan nohut büyüsü bazen etkili olabiliyor. Bu bağlamda nohut büyüsü nasıl yapılır diyenlere birçok kişinin uyguladığı nohut büyüsünün uygulanış şeklinden söz edilebilir. İşte internette en çok aranan ve merak edilen nohut büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı!

Nohut Büyüsü Yapılışı

Her geçen gün daha fazla sayıda kişi tarafından tercih edilen nohut büyüsü nasıl yapılır diyenlere ilk olarak 41 adet nohuta ihtiyaç duyacakları söylenebilir. Daha sonra 41 adet nohutun üzerine her bir nohuta ayrı ayrı olacak şekilde İhlas suresi okunur ve yarısına kadar temiz su dolu bir kap içerisine atılmaya başlanır. 20 adet nohut kaba atıldıktan sonra kabın kalan kısmına da su ilave edilir ve kenarda bekleyen 20 adet nohut daha ilave edilir. Nohut tanelerinin tamamı temiz suyun içerisine atıldığında ise nohutlar şişer, bu arada okuma devam eder, ancak dualarla beraber okunacak bir hüddam ismi de vardır ki o bilgiyi medyum Havva hocayı arayarak temin edebilirsiniz. Nohutlar bir tülbente sarılarak ağzı da iple kapatıldıktan sonra toprak altına gömülür. Nohut büyüsü basit, uygulanabilir,  ve etkili bir işlemdir ancak, hüddam ismi zikredilmeden, işe yaramaz.

Nohut Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Nohut büyü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarından sonra nohut büyüsünü kimler yapabilir sorusu da yanıtlanabilir. Buna göre nohut büyüsünün her ne kadar evde bulunan malzemeler ile yapılabilen bir büyü türü olsa da en doğru ve en kalıcı etkilerin alınabilmesi için mutlaka uzman bir medyumdan destek alınması gerektiği dile getirilebilir. Zira evde bilinçsiz şekilde uygulanan nohut büyüsünün hem büyüyü yapan hem de yaptıran üzerinde olumsuz sonuçlara  yol açabilir. Bu büyünün tesiri için gerekli hüddamın adını zikretmezseniz, kazara başka bir varlığın adını zikrederek ritüeli tamamlarsanız, bu kez de musallata maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle bu işi en iyi yapabilen uzman hocalardan biri olan medyum Havva hocadan yardım alın

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.