Sabun büyüsü

Sabun büyüsü bir kişiye ölümcül zararlar vermek için yapılabileceği gibi, karşı cinsi kendine bağlamak için de yapılabilir ritüelleri farklı olmak üzere iki kişiyi ayırmak için de yapılabilir. Sabun büyüsünü yapmak için gerekli olan malzeme, büyüye maruz bırakılacak kişinin saçı, kullanılmamış temiz bir sabun ve 41 adet iğne olarak sıralanır. Bu büyü sabuna, kişiden alınan Saç tellerinin dolanması ve 41 adet iğnenin tılsımlı sözcükler eşiğinde sabuna batırılması şeklinde yapılır. 7 adet saç teli sabuna dolandıktan sonra  tılsımlı sözcükler söylenerek 5 ile 7 gün içerisinde Sabun büyüsünün ritueli tamamlanmış olur. Sabun büyüsünü yaptırmak son derece tehlikeli bir işlemdir.

Çünkü karşı tarafa zarar vermek hedeflenmektedir. Bu nedenle Sabun büyüsüde hiç kimseye önerilmez. Ancak buna rağmen Sabun büyüsünü yaptırmış olan kişilerin bu eyleminden doğan şerden korunmak için korunma muskası yaptırılabilir. Öncesinde Medyum, sabun büyüsünün yapılıp yapılmadığını kendi yöntemleri ile araştırılacaktır. Sabun büyüsünün belirtileri son derece bariz belirtilerdir. Büyüye maruz kalan kişi gittikçe artan bir hastalıkla baş başa kalacaktır.   Şiddetli gitgide artan hastalığın durdurulması için bu büyünün bozulması gerekir. Sabun büyüsünü bozmak için bu konuda deneyimli medyumlara ihtiyaç vardır. Ülkemizde en deneyimli büyü bozma uzmanı olarak 60 yıldır bu mesleği icra eden Medyum Havva hoca sizlere yardımcı olabilir.

Belirtileri

Büyüye maruz kalan kişi kendini sürekli yorgun ve hasta  hisseder. Ölüme doğru yavaş yavaş ilerler. Sabun büyüsü yapan kişi bu sabunu nemli bir ortama koyduysa sabunun erimesi hızlanacak ve hastalığın şiddeti daha hızlı bir şekilde Sabunun  erimesine bağlı olarak kademe kademe ağırlaşacaktır. Sabun büyüsünü bozmak için, vefk  uzmanı Medyum Havva hoca 1 ile 5 gün arasında süren bir çalışma yapacak ve bu belirtileri yok etmeye çalışacaktır. Hastalandırmak  ya da öldürmek amacıyla yapılan Sabun büyüsü son derece tehlikeli bir büyüdür. Bu yüzden hiç kimselere bu büyü tavsiye edilmez. Sabun büyüsü sadece hastalandırmak amacıyla yapılmaz. Bazı kimseler iş ortamında patronlarından gördükleri bu zulmü önlemek için böyle bir yola başvurabilirler ya da o kişiyi devre dışı bırakmak için böyle bir yönteme başvurabilirler. Fakat bu yönden çok zararlı tehlikeli ve kötü sonuçları olan bir yöntemdir.

Nasıl Bozulur?

Sabun büyüsünün bozulması için alanında uzman etkili bir Medyum hocanın vefk hazırlaması gerekir. Genellikle Medyum Havva hoca tarafından hazırlanan büyü bozma amaçlı vefkler, tesir edebilmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.