Şans Tılsımı

Şans tılsımı Büyüsü Dünya’da birçok insan kötü şanslı olduğunu düşünmekte ya da kötü şanslı olduğunu fark etmektedir. Kötü şans bir tesadüf eseri midir, yoksa kötü şans kötü enerjilerin yoğunlaştırılması olarak tabir edeceğimiz, Kara Büyü etkisi ile midir? Bu ayrımı yapmak için Uzman Medyum hocalara müracaat etmeniz gerekiyor. Ancak kötü şansı yenmek için evde şans büyüsü yapmanız da mümkündür. Bu makalede yer alan tılsımı kullanarak evde şans büyüsü yapabilirsiniz.

Kötü şansınızı yenmek, herkes gibi mutlu olmak hayatta çok az engellerle karşılaşmak için kötü şansınızı yenmeniz gerekiyor. Hayatta hiçbir şeyin tesadüfen gerçekleşmediğini bilerek Aşağıda yer alan bu tılsımı uygulamaya başlayın ve önümüzdeki en büyük engel olan şanssızlığı tarihe gömün.

Evde Şans Büyüsü Nasıl Yapılır?

Siyah bir kalemle beyaz bir bez alarak resimde gördüğünüz gibi tılsımı hazırlayın. Hayatımızdaki kötü şanstan kurtulmanın en basit yolu evde şans büyüsü yapmaktır. Kötü şansınızı yenmek için bir kilit ve anahtar ile beraber bu tılsımı masa üzerine koyun. Kilidin anahtarını açın. Yanımızda birkaç anahtar bulunsun. Kilit açık iken işlemleri yapmaya başlayın.  İşlem bittiğinde de kilidi kapatın. Yapacağınız işlem, tılsımı hazırladıktan sonra tılsımın alt kısmına adınızı ve anne adınızı yazın. Bu Tılsımın içine 1 adet anahtar ekleyip tılsımı katlayın. Tılsımı katladıktan sonra metal tabak içine bu tılsımı metal tabağa yerleştirin. sonra bir kaşık kına  ekleyin sonra da yarım su bardağı su ve sirke ile 1 kaşık tuzu kaba ekleyin.

Daha sonra bu kabı bir gece saklayın ertesi gün bu kumaş parçasının içine sakladığınız anahtarı çıkarıp tabağın altına koyun. Daha sonra 91 kere şu cümleyi kurmanız gerekiyor. ” Bu Tılsımın hizmetlisini  görevlendirdim. Ey bu tılsımın Hizmetlisi, üzerimdeki bütün kötü Enerjileri ve kötü şansı ortadan kaldır.  Şanslı biri olmamı sağla. Şanssızlığın neden olduğu bütün engellerden beni kurtar.” şeklinde, tabağa doğru  91 kere okumanız gerekiyor. Eğer bu Tılsımın görevlisi veya hizmetlisi davetinize icabet ederse, şansınız açılacak demektir. Metal tabağın altına koymuş olduğunuz anahtarı evimizde herhangi bir yere  saklayın.  Tabaktaki kınayı ayakkabılarınızın altına sürerek bitirin.

Geriye kalan bütün malzemeleri toprağa gömün. Evde şans büyüsü yapmak için bu metot işe yaramazsa, medyum Havva hoca ile şans büyüsü için görüşün. Onun kendi hizmetlileri olduğu için ve vefk konusunda uzman olduğu için, size yazacağı vefki yollayacak ve önünüzdeki tüm kötü şansın eseri olan engellerin birer birer kaybolduğunu göreceksiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.