Soğan büyüsü

Soğan büyüsü herkesin evinde yapabileceği basit büyüdür.  Bir baş soğanın kabuklarını soyun. Soğanın üst tarafında bir oyuk açın. Beyaz bir kağıda sevdiğiniz kişinin annesinin adı ve kendi adını yazarak bu kağıt parçasını yakın daha sonra soğanda açmış olduğunuz oyuğun içine bu külleri  dökün. Ardından 7 adet hiç kullanılmamış iğne alarak, bu soğanın içine aralıklarla batırın.  Her iğneyi batırışınızda  “filanca oğlu filanca kişinin, veya filanca kızı filanca kişinin  kalbini işte böyle ele geçiriyorum” diye içinizden kuvvetli bir şekilde geçirin.

7 İğneli Soğan Büyüsü

7 iğne batırdıktan sonra” bu ritüelin meleğini bana hizmet etmesi için görevlendiriyorum sevdiğim kişinin Kalbini bana doğru açsın” cümlesini 41 defa bütün kalbinizle okuyun. Sonra hazırlamış olduğunuz bu soğanı bir folyo içinde kapatın, ardından toprağa  Gömün.  Bu soğanın yanında anahtarlı bir kilidi açık tutmanız, ritüel sırasında gerekiyor, Soğanı folyo ile kapladıktan sonra ve gömdükten sonra bu kilidi de kapatmanız gerekiyor. Bu ritüelin en önemli özelliği Salı gününde yapılmasıdır. Başka bir gün soğan büyüsü yapmaya çalışırsanız, Bu yöntem işe yaramayacaktır.

Soğan Büyüsü Etkisi

Soğan büyüsü ritüelini eksiksiz olarak yaptıktan sonra ne olacak? Kalbini kazanmaya çalışacağınız ve bunun için işlem yaptığınız sevdiğiniz insan, uzaklarda ise size hemen ulaşmak için çaba sarf edecektir. Bir anda onun zihnini işgal edeceksiniz. Size olan aşkı ve sevgisi binlerce kez artacak sizi şiddetli bir şekilde sevmeye başlayacak. Bir an önce yanınıza gelmek için ne imkanı varsa kullanacaktır. Hiçbir imkan bulamıyorsa telefonla arayacaktır. İşlemi doğru yaptıysanız o kişinin kalbini çalmışsınız demektir. Siz de zaten onu çok sevdiğiniz için böyle bir ritüeli deniyorsunuz. Aksi halde onu sevmediğiniz bir vaziyette Onu kendinize bağlama işlemini yapmanız büyük bir hata olur.   Çünkü o kimse ne pahasına olursa olsun sizi elde etmek için bütün imkanlarını kullanacaktır, bu sevginin karşılığını sizden bekleyecektir. Bu yüzden aşık olduğunuz insanların da sizi size karşı boş olmadığını hissederseniz Sevgi güçlendirici mahiyette soğan büyüsünü yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için google üzerinden arama yapabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.