Tuz ile Geri Getirme Büyüsü

Tuz ile geri getirme büyüsü herkesin kolayca yapabileceği bir ritüeldir. Büyük oranda bu ritüelin, evi terk eden çoluk çocuğunu terk eden kişileri geri getirdiği görülmüştür. Bu ritüel yapmak için güçlü bir Tılsıma ihtiyacınız vardır. Bu tılsımı resimli olarak bu makalede bulabilirsiniz.

Şekilde gördüğünüz tılsımdan  7 adet hazırlayarak, her bir kağıdın içine 1 çorba kaşığı tuz ve Bir küp şeker büyüklüğünde kesilmiş renkli mum koyduktan sonra bu kağıdı kapatıp folyo ile iyice kapattıktan sonra ısıttığınız yağın içine teker teker atacaksınız. Yağın içine her attığınız folyo parçası İçin şu dilekte bulunmanız gerekiyor,  7 parçanın her biri için 3 defa şöyle deyin: ” Bu tılsımın hizmetlisini, bana hizmet için görevlendiriyorum, ey saygıdeğer hizmetli, sevdiğim kişinin  kalbini bana yönelt, onu benim sevgimle yak, bana dönmesini sağla” şeklinde her parça için 3 kez bu sözcükleri kullanın. Bu arada, ritüeli gerçekleştirirken, masada açık anahtarlı bir kilit de açık vaziyette olsun. Isıttığınız yağa her batırışınızda bu cümleyi 3 kez söyleyin. Yağdan çıkarıp diğer tılsımı yağa koyun. Yağ ne kadar ısınırsa sevdiğinizin kalbi de size o kadar ısınacaktır. Sonra da 7 tılsımı büyük folyo içine sarın, iple bağlayın ve bir saksı topağına gömün. Kilidi de kapatın. 21 gün içinde, sizi bırakıp giden kişinin kalbi size karşı şiddetli muhabbetle dolacak, onun size olan aşkı enginlere sığmayacak.

Tuz İle Geri Getirme Büyüsü İçin Medyum Havva Hoca ile Görüşün

Bu işlemleri yapmak size zor geliyorsa, tılsımlarla uğraşmak sizi ürkütüyorsa  işi daha garantili yaptırmak için, medyum Havva hocadan yardım alın. Geri getirme uzmanı olan Havva hoca, zaten kendi hizmetlilerini devreye koyarak güzel ve etkili bir işlem yapacaktır. Havva hocanın ele aldığı geri getirme büyüleri büyük bir oranda tutuyor. Sizi bırakıp giden sevdiğiniz için, hem de kendiniz için bir iyilik yapmak istiyorsanız, 7-24 telefonlarınıza cevap veren medyum Havva hoca ile işinizi daha kolay halledin. Bu kısacık ömrümüzde, üzülmek ve çile çekmek için yeterli zaman yoktur, huzur ve mutluluk hepimizin hakkıdır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.